×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Середа, 18 березня 2015 00:00

Відомі люди про Біблію

Автор
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Багато відомих письменників, філософів, вчених ставилися з глибокою повагою до Біблії, вірячи в неї, як в Слово Бога. Ось що писали деякі з них:

Нік Вуйчич

Нік Вуйчич (1982):

«Я не міг знайти нічого іншого, що давало би мені мир. Через Слово Боже я дізнався правду про ціль мого життя – про те, хто я, для чого живу і куди піду, після того як помру. Без віри нічого не мало би змісту».

Марк Уолберг

Марк Уолберг (1971):

«Віра – це найважливіше, що в мене є в житті. Я не намагаюся нав’язувати іншим свої погляди. Але і не приховую їх. Дякуючи стосункам з Богом, я не перестаю бути вдячним за те, що в мене є, намагаюся цінувати та берегти це, а також стараюся бути в стороні від речей, які шкодять».

Луїс Фернандо

Луїс Фернандо (1985):

«Випробувавши все - і що таке погано, і що таке добре, багато переосмисливши я прийняв Ісуса в серце як свого Спасителя. Я став вивчати Слово Боже і Бог почав змінювати мене, моє життя. Хочу вам сказати, Ісус Христос – моя сила».

Ісак Ньютон

Ісак Ньютон (1642 - 1727):

«Біблія вміщує в собі більше ознак достовірності, ніж вся світська історія».

А.Ейнштейн

А.Ейнштейн (1879 - 1955):

«Можна з впевненістю сказати, що доктрина особистості Бога, який керує подіями природи, ніколи не може бути спростована наукою».

Вальтер Скотт

Вальтер Скотт (1771 - 1832) – англійський письменник, коли лежав на смертному ложі, то сказав синові:

«Дай мені Книгу!». «Яку, батьку?». Помираючий підвівся і промовив: «В світі є лише одна книга – це Біблія!» – то були його останні слова.

Іммануїл Кант

Іммануїл Кант (1724 - 1804) – філософ, в 1796, на 72-му році життя писав:

«Своїм змістом Біблія сама свідчить про своє Божественне походження. Вона відкриває нам в величі і виконанні плану спасіння весь жах нашої гріховності, всю глибину нашого падіння… Біблія найцінніший скарб, без якого я був би в жалюгідному становищі. Усі прочитані мною книги не дали мені тієї утіхи, що дало Слово Боже в Біблії: Якщо я піду і долиною смертної тіні, не злякаюсь зла, тому що Ти зі мною (Пс.22:4)».

Дензел Вашингтон

Дензел Вашингтон (1954):

«Я читаю Біблію кожен день, і я читаю Слово на кожен день. Якщо просто задуматися, скільки у нас всього, і просто сказати спасибі за те, і за це, тоді це вже початок хорошого дня. День ваш легше буде».

Боно

Боно (1960):

«Різдвяна історія валить мене на коліна – прекрасне місце, щоб задуматися. Різдво – це час для мене, щоб задуматися про цю Дитину, таку вразливу, який виріс таким сильним... Щоб навчити нас, як вразливість є коренем сили і, наприклад, показати нам, як любити і служити. Для мене різдвяна історія – це не казка, а вибір».

Клайв Льюїс

Клайв Льюїс (1898 - 1963) – письменник, богослов, автор «Хроніки Нарнії»:

«Я вірю в Бога, як вірю у сонце. Вірю не тому, що бачу Його, а тому що в Його світлі бачу все решта».

О. І. Герцен

О. І. Герцен (1812 - 1870):

«У всякому віці і при різних обставинах я повертався до читання Євангелії і кожен раз його зміст зводило мир і лагідність у душу».

Авраам Лінкольн

Авраам Лінкольн (1809 - 1865):

«Біблія – це найкращий дар, даний людині Богом. Через цю книгу Спаситель світу звістив усі блага. Без неї ми не могли б розпізнати істину та неправду».

Джордж Вашингтон

Джордж Вашингтон (1732 - 1799):

«Неможливо правильно правити світом без Бога і Біблії».

Олександр Овечкин

Олександр Овечкин (1985) – чемпіон світу по хокею:

«Я знаю, що Господь Бог любить всіх людей на Землі - і поганих, і хороших. Храми відкриті, тільки треба прийти. Звичайно, в житті кожної людини іноді трапляються випробування, коли душа рветься на частини і думаєш: «Боже мій, я не витримаю!» А потім розумієш, що Бог не дає випробувань понад те, що ти можеш витримати. Іноді доводиться страждати, щоб потім випробувати радість і йти далі».

Тім Тебоу

Тім Тебоу (1987):

«У мене є улюблена фраза: "Я не знаю свого майбутнього, але я знаю Того, Хто ним керує". І тому я спокійний і зроблю все від мене залежне, я прийняв рішення ні про що не шкодувати, і думаю це правильно».

Наполеон Бонапарт

Наполеон Бонапарт (1769 - 1821). Під час свого ув’язнення на острові Святої Олени дуже часто читав Біблію. Він висловив наступні великі думки про Слово Боже:

«Євангеліє має якусь таємничу силу, щось дивно потужне; теплоту, яка діє на розум і зачаровує серце. Коли ця Книга лежить у мене на столі, я не втомлююся її читати і завжди читаю з однаковим задоволенням. Біблія – незвичайна книга. Вона жива істота, яка перемагає все, що їй протистоїть».

Вікторія

Вікторія (1819 - 1901) – королева Англії:

«Ця Книга дала благоденство всього народу і зробила його щасливим… Я приписую Біблії велич Англії».

Джон Рескін

Джон Рескін (1819 - 1900):

«Якщо у всьому тому, що я написав є яка-небудь цінність, то це тому, що в дитинстві мати моя щоденно читала мені місця Біблії і щодня вимагала заучувати ці місця на пам’ять».

Томас Гекслі

Томас Гекслі (1825 - 1895):

«Біблія є Великою Хартією Бідних та поневолених Людство не може обійтися без неї».

Патрік Генрі

Патрік Генрі:

«Біблія цінніше всіх книг, які коли-небудь були надруковані».

Тейлер Перрі

Тейлер Перрі (1969):

«Якщо ви обманюєте самого себе, то значить ви брешете і Богу. Залишайтеся завжди самим собою, і дозвольте Богу допомогти у вирішенні ваших проблем. І не намагайтеся привернути уваги, можливо у Бога особлива мета для вас залишатися поки в тіні. Молитва, може змінювати багато, і якби Бог не був зі мною, то я взагалі не знаю, де б я зараз був. Немає нічого неможливого для Бога».

Мел Гібсон

Мел Гібсон (1956):

«Неможливо бути трохи віруючим. Якщо ти по-справжньому слідуєш за Христом – тобі прийдеться слідувати за Ним до Голгофи. На цьому все грунтується. Це і є «вузька дорога». Насіння повинне померти, щоб дати плід. А люди забувають про це».

Ендрю Джексон

Ендрю Джексон (1767 - 1845):

«Книга ця, сер, є скелею, на якій покоїться наша республіка».

Роберт Едварт Лі

Роберт Едварт Лі (1807 - 1870):

«У всіх моїх проблемах я завжди знаходив у Біблії світло і силу».

Джон Квінсі Адамс

Джон Квінсі Адамс (1767 - 1848):

«Така велика моя повага до Біблії, що чим раніше діти мої почнуть читати її, тим більше я буду впевнений, що вони стануть корисними громадянами своєї країни і шанованими членами суспільства. Довгі роки я дотримуюся звичаю прочитувати Біблію раз на рік».

Чарльз Дікенс

Чарльз Дікенс (1812 - 1870):

«Новий Заповіт є величезною книгою тепер і в майбутньому для всього світу».

Рікардо Ізексон дос Сантос Лейті, Кака

Рікардо Ізексон дос Сантос Лейті (Кака, 1982):

«Релігія – це моє життя. У всіх інтерв'ю я говорю про Господа. Не можу чинити інакше, так як Бог відіграє велику роль у моєму житті. Я уповаю на Біблію. У Ній говориться: «Господь Бог завжди дасть тобі те, що ти щиро попросиш у нього». Точно так відбувається і в моєму житті».

Пирогов Микола Іванович

Пирогов Микола Іванович (1810 - 1881):

«Мені потрібен був абстрактний, недосяжно високий ідеал віри. І взявшись за Євангеліє, якого я ніколи ще не читав, а мені вже було 38 років від роду, – я знайшов для себе цей ідеал».

Достоєвський Федір Михайлович

Достоєвський Федір Михайлович (1821 - 1881):

«Господи! Що за книга це Святе Письмо, яке чудо і яка сила, дані в ній людині! І скільки таємниць дозволених і відвертих! Люблю цю книгу! Загибель народу без Божого Слова, бо прагне душа цього слова і всякого прекрасного сприйняття».

Олександр Сергійович Пушкін

Олександр Сергійович Пушкін (1799 - 1837):

«Святе Письмо, скільки його не перечитуй, ніж більше їм переймаєшся, тим більше всі висвітлюється і розширюється. Ось єдина Книга в світі: у ній все є!»

Джордж Гордон Байрон

Джордж Гордон Байрон (1788 - 1824). За свідченням сучасників мало хто був так начитаний у Священних Книгах, як Байрон, і у поета не проходило майже жодного дня без того, щоб він не прочитав той чи інший розділ з маленької кишенькової Біблії, яка завжди була при ньому. Біблія постійно лежала на його столі. І після смерті цього геніального поета, в його Біблії знайшли внесені туди їм власноручно наступні рядки:

«У цій Святій Книзі – таємниця всіх таємниць. О, щасливі серед смертних ті, яким Бог дарував милість слухати, читати, з молитвою вимовляти і благоговійно сприймати слова цієї Книги! Щасливі ті, хто в змозі відкрити двері Біблії і рішуче йти за її шляхами. Але краще було б ніколи не народжуватися тим людям, які читають її лише з тією метою, щоб сумніватися і зневажливо ставитися до неї».

Мати Тереза

Мати Тереза (1910 - 1997):

«Ісус творив добро. Ми намагаємося наслідувати Його, бо віримо, що Бог любить світ через нас. Як Він послав на землю Ісуса, щоб Той став Його любов'ю, Його присутністю на землі, так сьогодні Він посилає нас».

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com