Понеділок, 22 травня 2017 16:28

День Біблії в Чернівцях

Автор
Оцініть матеріал!
(13 голосів)

Вперше на Буковині відсвяткували День Біблії. Це міжконфесійне свято, яке об’єднує людей навколо добра та Святого Письма.

Свято відбулося за ініціативи благодійного фонду «Живи, Буковино!», за підтримки Чернівецької обласної ради, Чернівецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти та обласного відділу управління культури.

 

Розпочалося святкування 14 травня. Працівники благодійного фонду організували урочисте дійство, яке відбулося на Театральній площі міста Чернівці. Центром цього свята було Святе Письмо – Біблія, її значення та цінність у житті людини. Також співали християнські пісні, читали авторські вірші на біблійну тематику. Учасниками свята були переможці конкурсу «Знавці Біблії», які були нагороджені грамотами за перемогу гран – прі та поїздкою до Ізраїлю.

В рамках свята відбулася програма для дітей, де школярі мали змогу послухати біблійні історії, співати пісні та виготовити картинку на рукоділлі. Всі діти отримали гарні враження та подарунки.

У загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області 16 травня було проведено свято «День Біблії», де учні досліджували Біблію та проявляли свої творчі здібності.

Дякуємо всім учасникам за участь у започаткуванні Дня Біблії вперше на Буковині.

«Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже!
Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе!
Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир!»
Числа 6:24-26

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com