Вівторок, 29 травня 2018 14:30

День Біблії 2018

Автор
Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Вдруге на Буковині відсвяткували День Біблії. Це міжконфесійне свято, яке об’єднує людей навколо добра та Святого Письма.

Свято відбулося за ініціативи благодійного фонду «Живи, Буковино!», за підтримки Чернівецької обласної ради, Чернівецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти та обласного відділу управління культури.

Відбулося святкування 16 травня. Працівники благодійного фонду організували урочисте дійство, яке відбулося на Театральній площі міста Чернівці. Центром цього свята було Святе Письмо – Біблія, її значення та цінність у житті людини. До слова були запрошені представники влади, освіти, церкви. Також співали християнські пісні, читали авторські вірші на біблійну тематику. Учасниками свята були переможці конкурсу «Знавці Біблії 2018», які були нагороджені грамотами за перемогу гран-прі та поїздкою до Ізраїлю.

Учасниками свята були учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернівці. Всі діти отримали гарні враження та грамоти за участь у проведенні та святкуванні Дня Біблії.

Дякуємо всім учасникам за участь у започаткуванні Дня Біблії вперше на Буковині.

«Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.»

Книга Ісуса Навина 1:8

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com