Четвер, 25 червня 2015 00:00

Підручники з християнської етики

Автор
Оцініть матеріал!
(13 голосів)

 

Шановні працівники освіти!

Проект «Живи Буковино» направлений на подолання негативних соціальних явищ серед учнівської молоді та підлітків. Вже більше п’яти років проект успішно проводиться в Чернівецькій області.За допомогою сучасних освітніх програм, та популяризації християнських чеснот – віри, надії, любові, ми твердо переконані в подальшому успіху цього проекту.

Скачати тут

Метою проекту є інформування молоді щодо негативних явищ та їх наслідків, які сьогодні є популярними серед молоді, та за допомогою сучасної навчальної програми затвердженої МОН України, сформувати зважену та моральну позицію молоді щодо тютюнопаління, алкоголю, дошлюбних статевих стосунків, наркоманії, комп’ютерної залежності, торгівлі людьми та інших явищ.

Також проведено багато безкоштовних благодійних заходів в освітньому секторі діяльності. На сьогодні ми хочемо запропонувати Вам безкоштовно посібники з:

1 - «Хто придумав оцей світ» для дітей віком 6-7 років та зошиту для учня до цього посібника;

2 – «Перемагай зло добром» посібник та зошит для учня до цього посібника, для дітей 8 років;

3 – «Найкраще творіння» посібник та зошиту для учня до цього посібника, для дітей 9 років;

4 - посібники для вчителя 1-а та 2-а частини (видається до підручників) для використання в уроках «Християнської етики» в Українській культурі, автор Шевчук М. Д.

Для посібників надано позитивну оцінку та схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Протокол №11 від 24 липня 2008 року Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Заявки на підручники додаються.         Скачати тут,     заповнити та надіслати на пошту                                                                                                                                                           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Читати 4294 разів
Детальніше в цій категорії: « ВК Переможці 2 туру »

1 коментар

  • Коментувати Уляна Вівторок, 26 вересня 2017 16:57 Автор Уляна

    Слава Ісусу Христу! Пише до вас учасниця минулорічного симінару Слижук Уляна, хочу звернутися до вас про допомогу у придбанні Біблій для школи. Я учитель християнської етики у Верховинській ЗОШ Івано-Франківської обл. У кожному класі діти вчать цей предмет, а Біблій немає, мені дуже важко навчити дітей читати цю святу книгу. Прошу хоча би 10 книг. Якщо зможете чекаю вашої відповіді. Дякую.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Відгуки

Facebook

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com