Конкурс Знавці Біблії в Чернівецькій обл.

Середа, 29 квітня 2015 00:00

Переможці 2015 року обласного Конкурсу "Знавці Біблії"

Автор
Оцініть матеріал!
(42 голосів)

Гран-прі

П.І.П. учня Місто/Село Вчитель
1 Палій Таміла Олександрівна Банилів, Вижницький район Стринадко Олеся Іллівна
2 Гордій Катерина Віталіївна Дністрівка, Кельменецький район Грифлюк Леся Анатоліївна
3 Рєпіна Анастасія В’ячеславівна Глибока Рєпіна Олена Мірчівна
4 Плантус Дмитро Миколайович Тарашани, Глибоцький район  
5 Загарюк Олександр Леонідович Кам’янка, Глибоцький район Чобан Віра Степанівна
6 Самараш Альона Русланівна Білоусівка, Сокирянський район Зла Галина Петрівна

 

1 місце

П.І.П. учня Місто/Село Вчитель
1 Беженар Станіслав Павлович Банилів, Вижницький р-н. Шинкарюк Тамара Дмитрівна
2 Іванчук Олеся Василівна Банилів, Вижницький р-н. Стринадко Олеся Іллівна
3 Кузенко Ярослав Васильович Банилів, Вижницький р-н. Шинкарюк Тамара Дмитрівна
4 Мазуряк Марія Василівна Банилів, Вижницький р-н. Шинкарюк Тамара Дмитрівна
5 Скулінець Юлія Олександрівна Михальча, Сторожинецький р-н. Полянська Марина Петрівна
6 Самараш Ангеліна Русланівна Білоусівка, Сокирянський р-н. Зла Галина Петрівна
7 Григоряк Назарій Вікторович Брусниця, Кіцманський р-н. Гаврилюк Тетяна Василівна
8 Стефанесі Анастасія Дмитрівна Глибока Марчук Крістіна Іллівна
9 Герман Іван Георгійович Коровія, Глибоцький р-н. Похпина Юліана Василівна
10 Боштан Наталя Іванівна Гвіздівці, Сокирянський  р-н. Одажів Наталія Володимирівна
11 Грищук Роман Романович Глибока Макух Алла Іванівна
12 Лук’ян Валерій Мирчович Малинівка, Новоселицький р-н. Динту Лора Василівна
13 Калим Діана Ярославівна Новодністровськ, Сокирянський р-н. Білоусова Наталія Олександрівна

 

2 місце

П.І.П. учня Місто/Село Вчитель
1 Пінтя Ангеліна Валеріївна Клішківці, Хотинський р-н. Ротар Марія Миколаївна
2 Майстрюк Вікторія Дмитрівна Кострижівка, Заставнянський р-н. Щітка Ганна Іванівна
3 Надточій Микита Новоселиця Дроздовська С. А.
4 Пентелейчук Коріна Валеріївна Грушівка, Глибоцький р-н. Токар Ліліана Іллівна
5 Богданова Даніела Сергіївна Кам’янка,  Глибоцький р-н. Чобан Віра Степанівна
6 Баланюк Іван Ігорович Кам’янка,  Глибоцький р-н. Чобан Віра Степанівна
7 Княгницький Віктор Андрійович Чернівці Пастула Наталія Іванівна
8 Джал Сергій Анатолійович Вижниця Закусило Лариса Григорівна
9 Грижук Наталія Юріївна Кам’янка, Глибоцький р-н. Чобан Віра Степанівна
10 Гуцуляк Анатолій Володимирович Кам’янка, Глибоцький р-н. Чобан Віра Степанівна
11 Панас Віталіна Сергіївна Чернівці Аносова Наталія Вікторівна

 

letter 01

Найкращі вітання ПЕРЕМОЖЦЯМ!!!

 

Читати 14867 разів

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com