×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Понеділок, 18 квітня 2016 00:00

Результати 1 туру

Автор
Оцініть матеріал!
(43 голосів)

Результати 1 туру конкурсу "Знавці Біблії"

Вижницький р-н

П.І.П учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Глібчук Юрій Іванович Банилів 99 Стринадко Олеся Іллівна
2 Зварич Олександра Іванівна Банилів 99 Стринадко Олеся Іллівна
3 Зозуля Олександр Георгійович Банилів 98 Стринадко Олеся Іллівна
4 Іваняк Лілія Андріївна Банилів 99 Стринадко Олеся Іллівна
5 Матиміш Ярослава Ярославівна Банилів 99 Шинкарюк Тамара Дмитрівна
6 Нахашко Марина Юріївна Банилів 96 Шинкарюк Тамара Дмитрівна
7 Никула Іван Миколайович Банилів 99 Стринадко Олеся Іллівна
8 Павлюк Віталій Петрович Банилів 97 Стринадко Олеся Іллівна
9 Палій Віталіна Олександрівна Банилів 99 Стринадко Олеся Іллівна
10 Палій Таміла Олександрівна Банилів 96 Марчук Мирослава Євзебіївна
11 Різун Вадим Ігорович Банилів 99 Стринадко Олеся Іллівна
12 Стринадко Анна Василівна Банилів 99 Марчук Мирослава Євзебіївна
13 Стринадко Діана Миколаївна Банилів 96 Шинкарюк Тамара Дмитрівна
14 Стринадко Зіновія Василівна Банилів 99 Стринадко Олеся Іллівна
15 Чорногуз Уляна Іллівна Банилів 99 Стринадко Олеся Іллівна
16 Тулик Сергій Валерійович Вижниця 99 Татарин Людмила Матвіївна
17 Шандро Назарій Миколайович Вижниця 99 Татарин Людмила Матвіївна
18 Кочерган Тетяна Георгіївна Вовчинець 96 Мельничук Марія Степанівна
19 Шутак Сузанна Дмитрівна Вовчинець 99 Мельничук Марія Степанівна
20 Жебчук Оксана Василівна Д.Шепіт 97 Бощук Інна Василівна
21 Марко Діана Петрівна Замостя 98 Федюк Марія Миколіївна
22 Томаш Василь Миколайович Замостя 98 Федюк Марія Миколіївна
23 Лучик Іванна Святославівна Іспас 97 Гурина Ганна Петрівна
24 Долінський Микола Миколайович Лопушна 97 Лийбюк Марія Петрівна
25 Мельник Роман Сергійович Слобода-Банилів 97 Пигичко Яніна Юріївна
26 Никифоряк Марія Іллівна Слобода-Банилів 96 Пигичко Яніна Юріївна

 

Герцаївський р-н

П.І.Б. учня Місто\село бали П.І.Б. Вчителя
1 Гочу Іван Константинович Годинівка 96 Гочу Константин Вікторович      
2 Діакону Даніель Данович Годинівка 97 Гочу Константин Вікторович
3 Костя Лорідана Юріївна Дяківці 98 Волуца Лумініца Петрівна        
4 Подець Мірабелла Петрівна Годинівка 96 Цопа Анастасія Василівна        
5 Полару Марія Доріанівна Хряцька 96 Олару Дорін Георгійович          
6 Чокобок Оксана Іванівна Луковиця 96 Бурла Крістіна Константіновна  

 

Глибоцький р-н

П.І.П учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Головач Юстіна Георгіївна Волока 98 Токар Лідіана Іллівна
2 Цуркан Андрея Анріанівна Волока 97 Токар Лідіана Іллівна
3 Остафі Ірина Іонелівна Глибока 97 Вороніна Лариса Анатоліївна
4 Холозьон Евеліна Русланівна Глибока 96 Вороніна Лариса Анатоліївна
5 Савюк Віолета Костянтинівна Йорданешти 98 Карчу Оксана Георгівна
6 Величко Яна Іванівна Камянка 98 Чобан Віоріка Степанівна
7 Лазурко Максим Валерійович Камянка 97 Чобан Віра Степанівна
8 Богданова Даніела Сергіївна Камянка 96 Чобан Віоріка степанівна
9 Паскарюк Володимир Васильович Камянка 97 Чобан Віоріка степанівна
10 Стефанесі Анастасія Дмитрівна Карапчів 98 Вороніна Лариса Анатолівна
11 Герман Оксана Георгіївна Коровія 98 Цехмістир Аліна Іванівна
12 Гречак Тетяна Лазарівна Молодія 99 Скаловська Світлана Степанівна
13 Мунтян Валентина Вікторівна Молодія 98 Скаловська Світлана Степанівна
14 Панцир Юліта Данилівна Просіка 96 Бойко Домніка Георгієвна
15 Ганчер Крістіна Георгієвна Станівці 97 Паскар Домніка Павлівна
16 Гнатюк Діма Васильович Станівці 96 Паскар Домніка Павлівна
17 Кобелі Анастасія Константинівна Станівці 96 Паскар Домніка Павлівна

 

Заставнівський р-н

П.І.П. учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Петрушко Ліана Вячеславівна Васловівці 97 Голохоринська Марія Дмитрівна
2 Мурзак Святослав Іванович Звенячин 96 Ташина Світлана Юхимівна
3 Лучик Юлія Василівна Кадубівці 99 Торська Наталія Іванівна
4 Пелепко Естер Олегівна Кадубівці 96 Торська Наталія Іванівна
5 Думанська Ангеліна Ігорівна Кулівці 96 Рудейчук Юлія Миколаївна
6 Кузик Каріна Дмитрівна Кулівці 96 Рудейчук Юлія Миколаївна
7 Воронюк Христина Дмитрівна Юрківці 96 Спіжавка Галина Василівна

 

Кельменецький р-н

П.І.П. Учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Керстюк Ангеліна Вікторівна Вартиківці 98 Генцар Марина Юріївна
2 Олінійчук Леся Андріївна Вартиківці 98 Генцар Марина Юріївна
3 Бескубський Вадим Дмитрович Іванівці 98 Бескубський Дмитро Васильович
4 Обілов Владислав Рашидович Кельменці 96 Буряк Олена Іванівна
5 Дмитрюк Сніжана Юріївна Лівинці 99 Мельницька Ольга Василівна
6 Паращук Анастасія Ігорівна Лівинці 99 Мельницька Ольга Василівна
7 Шахрай Анна Василівна Лівинці 96 Мельницька Ольга Василівна
8 Базалюк Анна Юріївна Мошонаць 97 Данчук Олеся Петрівна
9 Алєшнікова Вероніка Миколаївна Перківці 98 Панчук Олеся Петрівна
10 Деревинко Ольга Віталівна Перківці 99 Данчук Олеся Петрівна
11 Довга Вірсавія Веніамінівна Перківці 97 Данчук Олеся Петрівна
12 Костинюк Максим Ілліч Подвірївка 99 Юзяк Наталія Олександрівна
13 Костинюк Христина Іллівна Подвірївка 98 Юзяк Наталія Олександрівна

 

 Кіцманський р-н

П.І.П учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Гризюк Софія Миколаївна Валява 96 Козьма Орися Ярославівна
2 Бойда Олександр Олександрович Кіцмань 96 Козьма Орися Ярославівна
3 Ілюк Мирослава Дмитрівна Лужани 97 Ілюк Оксана Дмитрівна
4 Соколовська Ангеліна Ярославівна Лужани 98 Ілюк Оксана Дмитрівна

 

Новоселицький р-н

П.І.П. учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Беженіца Аналлі Василівна Магала 96 Гостюк Ганна Петрівна
2 Лучан Валерій Мірчович Малинівка 96  

 

Путильський р-н

ПІП учня місто, село бали ПІП вчителя
1 Заєць Людмила Лаврентіївна Селятин 99  
2 Несторяк Анастасія Володимирівна Путила 96 Лейба Людмила Василівна
3 Сиверин Богдана Юріївна Киселиці 97 Горбан Тетяна Григоріївна
4 Полудніцина Анастасія Олегівна Дихтинець 96 Полудніцина Оксана Василівна
5 Чорняк Світлана Юріївна Довгопілля 96 Копильчук Тетяна Дмитрівна

 

Сокирянський р-н

П.І.П. учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Безпалько Веніамін Павлович Шебутинці 98  
2 Боштан Богдана Іллівна Гвіздівці 98 Одажів Наталія Володимирівна
3 Кущук Вікторія Ігорівна Селище 96 Влада Надія Петрівна
4 Овчиннікова Єлизавета Василівна Грубнo 96 Сімонова Юлія Валеріївна

 

Сторожинецький р-н

П.І.П. учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Бакрив Георгіна Миколаївна Банилів-Підгірний 97 Бартош Любов Йосипівна
2 Гоменюк Марія Сергіївна Банилів-Підгірний 96 Бартош Любов Йосипівна
3 Іванищук Елла Володимирівна Банилів-Підгірний 99 Бартош Любов Йосипівна
4 Косован Тетяна Дмитрівна Банилів-Підгірний 99 Бартош Любов Йосипівна
5 Кузьменко Яна Олегівна Банилів-Підгірний 97 Бартош Любов Йосипівна
6 Москалюк Анастасія Володимирівна Банилів-Підгірний 99 Бартош Любов Йосипівна
7 Мотовилець Богдан Андрійович Банилів-Підгірний 97 Бартош Любов Йосипівна
8 Пресяжнюк Валентина Борисівна Банилів-Підгірний 99 Бартош Любов Йосипівна
9 Пресяжнюк Нінень Мирославівна Банилів-Підгірний 99 Бартош Любов Йосипівна
10 Преяжнюк Ангеліна Самоілівна Банилів-Підгірний 97 Бартош Любов Йосипівна
11 Середюк Юрій Тарасович Банилів-Підгірний 96 Бартош Любов Йосипівна
12 Сметанюк Анна Василівна Банилів-Підгірний 97 Бартош Любов Йосипівна
13 Сметанюк Катерина Василівна Банилів-Підгірний 99 Бартош Любов Йосипівна
14 Ткачук Вероніка Михайлівна Банилів-Підгірний 97 Бартош Любов Йосипівна
15 Угринюк Данили Петрівної Банилів-Підгірний 97 Бартош Любов Йосипівна
16 Угринюк Єлизавета Валеріївна Банилів-Підгірний 99 Бартош Любов Йосипівна
17 Угринюк Олени Валеріївни Банилів-Підгірний ВПУ№3 97 Бартош Любов Йосипівна
18 Харитон Анастасія Миколаївна Банилів-Підгірний 99 Бартош Любов Йосипівна
19 Штефарюк Анна Павлівна Банилів-Підгірний 97 Бартош Любов Йосипівна
20 Бакреу Ярослава Василівна Давидівка 98 Мишко Ліза Миколаївна
21 Косован Марія Валентинівна Давидівка 98 Мишко Ліза Миколаївна
22 Піцул Віталій Григорович Їживці 96 Фрунза Марія георгієвна
23 Васківчук Роман Георгійович Камяна 99 Гідора Ольга Петріна
24 Савук Віалін Сргіївна Камяна 99 Гідора Ольга Петріна
25 Карієв Артур Бахтійорович Стара Жадоба 98 Чорнієвич Світлана Олексіївна

 

Хотинський р-н

П.І.П. Учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Гаврилюк Едуард Сергійович Хотин 99 Шевчук Ніна Івіанівна
2 Зверінська Іванна Іванівна Колінківці 96 Унгурян Тетяна Миколаївна
3 Зверінський Ростислав Іванович Колінківці 98 Унгурян Тетяна Миколаївна
4 Онічка Роман Васильович Колінківці 99 Унгурян Тетяна Миколаївна
5 Яковець Дмитро Григорович Малинці 96 Числаш Вікторія Вікторівна

 

м. Новодністровськ

П.І.П. учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Калим Діана Ярославівна Новодністровськ 99 Довбенко Наталя Іванівна
2 Кушнір Емми Сергіївни Новодністровськ 96 Зарешняк Тетяна Михайлівна

 

м. Чернівці

П.І.П. учня Місто/Село Бали П.І.П. вчителя
1 Павлюк Крістіна Іллівна ЗОШ № 27 99 Зузак Наталія Томівна
2 Житарюк Анастасія Миколаївна ЗОШ № 31 96 Радевич Тетяна Вавилівна
3 Балан Анастасія Русланівна ЗОШ № 40 99 Іванович Ольга Петрівна
4 Гуцул Едуард Павлович ЗОШ № 40 98 Іванович Ольга Петрівна
5 Лазар Ірина Миколаївна ЗОШ № 40 97 Іванович Ольга Петрівна
6 Ніколенко Андрій Павлович ЗОШ № 40 97 Іванович Ольга Петрівна
7 Костенюк Артур Михайлович ліцей №3 99 Костенюк Михайло Іванович
8 Сичікова Анна Олегівна ліцей №4 99 Пастула Наталія Іванівна
9 Влад Мікаель Дмитрович СШ №41 96 Влад Марія Василівна

 

П.І.П. учня

Місто/Село

Бали

П.І.П. вчителя

1

Павлюк Крістіна Іллівна

ЗОШ № 27

99

Зузак Наталія Томівна

2

Житарюк Анастасія Миколаївна

ЗОШ № 31

96

Радевич Тетяна Вавилівна

3

Балан Анастасія Русланівна

ЗОШ № 40

99

Іванович Ольга Петрівна

4

Гуцул Едуард Павлович

ЗОШ № 40

98

Іванович Ольга Петрівна

5

Лазар Ірина Миколаївна

ЗОШ № 40

97

Іванович Ольга Петрівна

6

Ніколенко Андрій Павлович

ЗОШ № 40

97

Іванович Ольга Петрівна

7

Костенюк Артур Михайлович

ліцей №3

99

Костенюк Михайло Іванович

8

Сичікова Анна Олегівна

ліцей №4

99

Пастула Наталія Іванівна

9

Влад Мікаель Дмитрович

СШ №41

96

Влад Марія Василівна

м. Чернівці

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com