Неділя, 16 жовтня 2016 15:35

Поїздка в Ізраїль

Автор
Оцініть матеріал!
(12 голосів)

Третій рік підряд переможці гран-прі конкурсу "Знавці Біблії" отримують головний приз - поїздку до Ізраїлю. Цього року 8 дітей і 5 учителів побували на Святій Землі. Поїздка відбулася з 28 вересня по 5 жовтня 2016 року.

Вони відвідали відомі місця, такі як: Єрусалим, Віфлеєм, Тиверія, Хайфа, Яфа та інші міста. Мали можливість знаходитися у Гефсиманському саду, піднятися на гору Фавор, відвідати Храм Гробу Господнього, побачити Стіну Плачу.

Ось відгуки переможців про поїздку:

"Від усього серця ми хочемо подякувати Б.Ф."Живи, Буковино!" за те, що дали нам прекрасну можливість вивчаючи Біблію, побувати на Святій землі. Для нас, переможців, подорож в Ізраїль стала одним з самих захоплюючих моментів нашого життя. Завдяки Вам, Вашій праці ця подорож назавжди залишилась у наших серцях. Ця поїздка здружила, зблизила нас. Ми були як одна велика,чудова сім'я. Головним скарбом, який залишився нам після відвідин Святої Землі є не сувеніри чи фотографії, а "живе" святе Письмо. Повернувшись на рідну землю, ми вже по-іншому читаємо Євангеліє. Розуміємо де це було, в якій місцевості. Ви подарували нам прекрасні спогади, які назавжди залишаться в наших серцях. Ми ще раз впевнились в тому, що мрії ЗБУВАЮТЬСЯ, і що виграти конкурс "Знавці Біблії" - РЕАЛЬНО. Наше бажання, щоб кожен учасник конкурсу також міг бути там, де були ми. Можливо є хтось, кому не вдалося це в попередніх роках. Головне - не здавайтеся!!! Ми впевнені, що у вас обов'язково все вийде. Ми закликаємо до вивчення Біблії тих, хто, можливо, ще думає чи варто брати участь у конкурсі, чи ні. Ми думаємо, що вам обов'язково сподобається. Бажаємо успіхів!!!"

З любов'ю, переможці конкурсу "Знавці Біблії"

Запрошуємо усіх бажаючих взяти учать у конкурсі "Знавці Біблії" та отримати у винагороду поїздку на Святу Землю! Бажаємо успіхів!!!

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com