×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Вівторок, 08 травня 2018 13:29

Переможці Чернівецького конкурсу Знавці Біблії 2018

Автор
Оцініть матеріал!
(29 голосів)

Благодійний фонд "Живи Буковино" вітає переможців Чернівецького обласного конкурсу "Знавці Біблії".

Дякуємо всім за старання та знання! Бажаємо вам й надалі вивчати Біблію та зростати у Божій благодаті!

 

Гран-прі
П.І.Б. учня Район Навчальний заклад Клас Бали
1 Шандро Назар Миколайович Вижницький Вижницька школа 10 87
2 Боднар Анастасія Ігорівна Сокирянський Селищанський НВК 11 93
3 Чалий Даниїл Анатолійович Сторожинецький Банилово-Підгірнівська гімназія 6 88
4 Бурачук Андрій Ілліч Глибоцький Камянська ЗОШ 7 91
5 Думанська Ангеліна Ігорівна Заставнівський Репужинецький НВК 11 67
6 Грушецька Анна Aнатоліївна Кельменецький Івановецька ЗОШ 6 83
7 Калим Адріан Ярославович м.Новодністровськ, Хотинський р-н. Новодністровська гімназія 10 88
8 Гараміта Анна Іванівна м.Чернівці, Кіцманський р-н. ВПУ №3 група №22 72
9 Бріабіан Рахела Леонідівна Новоселицький, Герцаївський та Путильський р-ни. Черленівська ЗОШ 9 77

 

Боднар Анастасія, Бурачук Андрій, Гараміта Анна, Бріабіан Рахела та вчитель Вижницької ЗОШ Татарин Людмила Матвіївна нагороджуються поїздкою на Святу Землю.

 

1, 2, 3 місця

Глибоцький район

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Герман Іван Георгійович Коровійська ЗОШ 11 83
2 Сирбу Даніела - Інес Тодорівна Турятський НВК 6 81
3 Герман Крістіна Георгіївна Коровійська ЗОШ 7 68

 

Сокирянський район

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Самараш Ангеліна Русланівна Білоусівський НВК 11 79
2 Самараш Оксана Русланівна Білоусівський НВК 6 62
3 Боднар Катерина Ігорівна Селищанський НВК 5 50
3 Самараш Єлизавета Русланівна Білоусівський НВК 9 50

 

Сторожинецький район

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Бакрив Георгіна Миколаївна Банилово-Підгірнівська гімназія 9 76
2 Мотовилець Богдан Андрійович Банилово-Підгірнівська гімназія 10 74
3 Присяжнюк Валентина Борисівна Банилово-Підгірнівська гімназія 11 73

 

Вижницький район

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Жебчук Оксана Василівіна Долішньошепітський НВК 9 68
2 Палій Іванна Михайлівна Банилівська ЗОШ 8 65
3 Беженар Станіслав Павлович Банилівська ЗОШ 8 64

 

Заставнівський район

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Кінищук Павло Павлович Горішньошеровецька ЗОШ 11 65
2 Шевчук Олександр Валерійович Вікнянська ЗОШ 9 59
3 Моцок Яна Ярославівна Репужинецький НВК 11 42

 

Кельменецький район

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Горний Олександр Миколайович Нелиповецький НВК 5 67
2 Ріжкова Анастасія Русланівна Комарівський НВК 7 65
3 Горна Наталя Миколаївна Нелиповецький НВК 5 49

 

Хотинський район, м. Новодністровськ

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Бацура Богдана Станіславівна Новодністровська гімназія 5 75
2 Снігуряк Олена Миколаївна Колінковецький ЗНЗ 11 67
3 Біляніна Лара Вадимівна Новодністровська гімназія 5 64

 

м. Чернівці, Кіцманський район

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Ткач Вадим Анатолійович ЧНУ ім. Ю. Федьковича 6 курс 71
2 Костенюк Артур Михайлович Ліцей №3 10 68
3 Манзюк Оксана Володимирівна ЗОШ №11 8 59

 

Новоселицький, Герцаївський та Путильський райони

П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас Бали
1 Костя Лоредана Юріївна Герцаївська ЗОШ 10 64
2 Костя Еммануела Юріївна Герцаївська ЗОШ 8 54
3 Аіриней Василь Васильович Петрашівська ЗОШ 10 40