Понеділок, 30 квітня 2018 21:11

Фіналісти 1 туру всеукраїнського конкурсу Знавці Біблії

Автор
Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Вітаємо всіх учасників Всеукраїнського конкурсу "Знавці Біблії 2018"! Дякуємо всім за старання та знання! Бажаємо вам й надалі вивчати Біблію та зростати у Божій благодаті!

До фінального всеукраїнського туру запрошуються учні, роботи котрих оцінені в 97 і вище балів і які навчаються в 5 та вище класах.

Фінальний тур конкурсу відбудеться 12 травня в м.Чернівці за адресою вул. Шептицького 19, гімназія 6.

Початок реєстрації о 9:00

 

Вінницька область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Андрощук Владислав Валентинович Хмільницький НВК:ЗШ гімназія №1 9
2 Бачинський Антоній Олексійович Хмільницький НВК:ЗШ гімназія №1 6
3 Сивак Софія Сергіївна Хмільницький НВК:ЗШ гімназія №1 9

 

Волинська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Андрієнко Аліна Вадимівна Луцька ЗОШ №23 5
2 Боско Мар'яна Вадимівна Ківерцівецька експерементальна школа 6
3 Велічко Іван Юрійович Ківерцівецька експерементальна школа 11
4 Гембік Вікторія Миколаївна Підцирська ЗОШ 6
5 Кравчук Станіслав Орестович Луцька ЗОШ №23 5
6 Сухацька Наталія Василівна Карасинська ЗОШ 9

 

Дніпропетровська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Шебля Влад Вікторівна Голубівська ЗОШ 9

 

Житомирська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Вдовенко Дарина Володимирівна Школа №3 6

 

Закарпатська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Дзямко Василь Миколайович Мукачівська ЗОШ №16 10

 

Івано-Франківська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Вовк Денис Васильович Калужський КЕПІТ 1 курс
2 Маків Єлизаветта Василівна Зарічанськийц ліцей 5
3 Симотюк Назар Віталійович Балинцівська ЗОШ 7

 

Київська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Мисловська Марина Валентинівна КНТЕУ 2 курс
2 Терпеливець Любов Ігорівна КНТЕУ 2 курс

 

Кіровоградська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Мандебура Ілля Олександрович НВК "ЗНЗ №19 Лісова казка" 7

 

Львівська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Нілов Богдан Олегович ЛССМШІ 8
2 Рижкова Анна Вадимівна КЗ Заволочівська ЗОШ 7
3 Рижкова Марія Вадимівна КЗ ЗОШ №2 5

 

Одеська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Раца Яна Романівна ЗОШ "Стежинка" 6
2 Струк Ангеліна Олександріївна Бритівська ЗОШ 6
3 Ткаченко Марк Григорович Одеський економічний ліцей 9

 

Полтавська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Білан Софія Олександрівна КНВК №5 8
2 Ткаченко Ілля Рустамович Покровськобагачанська ЗОШ 9

 

Рівненська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Дзюбак Тарас Сергійович Малинська ЗОШ 9
2 Томілович Софія Вікторівна КТБПСНУ ім. Л. Українки 2 курс

 

Тернопільська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Никорчук Вадим Орестович Худиківська ЗОШ 6
2 Сковерська Юлія Степанівна Колодіївська ЗОШ 1 курс
3 Хвалінська Оксана Павліна Колодіївська ЗОШ 9

 

Харківська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Бережний Олег Михайлович Павлінська ЗОШ 5
2 Страхова Ольга Первомайська ЗОШ №1 8

 

Херсонська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Ганіч Алевтина Анатоліївна Славнецький З.О 5
2 Емурлаєва Ельвіра Санрединівна ОЗ НВК Асканія Нова гімназія 10
3 Новікова Єва Максимівна ОЗ НВК Асканія Нова гімназія 7

 

Хмельницька область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Гудебський Олександр Волиця-Полівська ЗОШ 6
2 Муравський Ілля Віталійович Понінківський НВК 5

 

Черкаська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Костюк Валерія Андріївна Черкаський ПНВК Оазис 6
2 Мошківська Мирослава Володимирівна ЗОШ №3 8
3 Нестеренко Владислав Вячеславович НВК ДНЗ ЗОШ 9
4 Поліщук Вікторія Олександрівна ЧПЗОШ "Софія" 8

Чернігівська область
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Ігнатенко Вільям Віталійович Носівська районна гімназія №1 8
2 Ігнатенко Дарина Віталіївна Носівська районна гімназія №1 5-Б
3 Ігнатенко Софія Віталіївна Носівська районна гімназія №1 5
4 Штифорук Богдана Валеріївна Носівська ЗОШ №2 9