×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Понеділок, 30 квітня 2018 07:22

Фіналісти 1 туру Чернівецького конкурсу Знавці Біблії

Автор
Оцініть матеріал!
(12 голосів)

 Запрошуються учасники до другому туру,

    конкурсу "Знавці Біблії", Чернівецької області

Дякуємо всім учасникам Чернівецької області за участь у конкурсі "Знавці Біблії",
за ваші старання і знання! Бажаємо вам й надалі досліджувати Біблію і черпати з неї мудрість! 
За результатами першого туру відібрані учні , які виконали роботу на 97 і вище балів та запрошуються до участі в другому турі конкурсу, який відбудеться 5 травня в м.Чернівці вул. Шептицького 19, гімназія N6, початок, реєстрація о 9.00

 

Вижницький район
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас

1

Моржук Марія Миколаївна Банилівської ЗОШ 7

2

Івоянк Вікторія Вячеславівна Банилівської ЗОШ 7

3

Матиміш Ярослава Ярославівна Банилівської ЗОШ 7

4

Нахамко Леся Василівна Банилівської ЗОШ 5

5

Сторощук Марія Іванівна Банилівської ЗОШ 5

6

Гузак Аніта Іванівна Лопушнянська ЗОШ 7

7

Слижук Богдан Михайлович Черешенська ЗОШ 7

8

Гумул Світлана Василівна Вижницька ЗОШ 8

9

Лучак Надія Іванівна Черешенська ЗОШ 9

10

Лучак Богдан Іванович Черешенська ЗОШ 10

11

Гараміта Анна Іванівна ВПУ №3,Чернівці 1 к. 

12

Тулик Сергій Валерійович Вижницька ЗОШ 9

13

Вірста Михайло Сергійович Вижницька ЗОШ 10

14

Попович Дмитро Дмитрович Вижницька ЗОШ 9

15

Шандро Назар Миколайович Вижницька ЗОШ 10

16

Шандро Оксана Миколаївна Вижницька ЗОШ 10

17

Яковійчук Марян Іванович Вижницька ЗОШ 10

18

Нагорняк Анастасія Євгенівна Іспаська ЗОШ 5

19

Горюк Єфим Іспаська ЗОШ 5

20

Лучик Валентин Михайлович Іспаська ЗОШ 7

21

Гакман Данило Степанович Іспаська ЗОШ 7

22

Нагорняк Іван Євгенович Іспаська ЗОШ 7

23

Палій Тамила Олександрівна Банилівська ЗОШ 9

24

Беженар Станіслав Павлович Банилівська ЗОШ 8

25

Палій Іванна Михайлівна Банилівська ЗОШ 8

26

Марчук Микола Панасійович Банилівська ЗОШ 8

27

Зварич Анастасія Борисівна Банилівська ЗОШ 8

28

Стринадко Василь васильович Банилівська ЗОШ 6

29

Куташ Євгенія Степанівна Банилівська ЗОШ 6

30

Петрейко Валентин Васильович Банилівська ЗОШ 6

31

Палій Галина Михайлівна Банилівська ЗОШ 6

32

Фльора Надія Петрівна Банилівська ЗОШ 6

33

Кузенко Олена Василівна Банилівська ЗОШ 6

34

Жебчук Оксана Василівна Долішньошепітська ЗОШ 9

 

Сторожинецький район
   № П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас

1

Москалюк Богдан Вікторович Давидівська ЗОШ 7

2

Влад Марія Олександрівна Їжівська ЗОШ 9

3

Каба Аліна Іллівна Давидівська ЗОШ 8

4

Мурару Анастасія Дмитрівна Сторожинецька ЗОШ-інтернат 6

5

Мегеден Серафіма Миколаївна Давидівська ЗОШ 8

6

Карпюк Тетяна Сергіївна Давидівська ЗОШ 8

7

Крупчак Світлана Андріївна Давидівська ЗОШ 8

8

Гаврилюк Крістіна Мирославівна Слобода-Комарівська ЗОШ 6

9

Боднарюк Андрій Васильович Старожадівський НВК 5

10

Голінець Руслана Дмитрівна Старожадівський НВК 9

11

Савчук Ангеліна Віталіївна Старожадівський НВК 9

12

Бойчук Сніжана Михайлівна Банилово-Підгірська гімназія 10

13

Селескерова Жанна Яківна Банилово-Підгірська гімназія 6

14

Угренюк Єлизавета Валеріївна Банилово-Підгірська гімназія 11

15

Мотовилець Богдан Андрійович Банилово-Підгірська гімназія 10

16

Присяжнюк Валентина Борисівна Банилово-Підгірська гімназія 11

17

Бакрив Георгіна Миколаївна Банилово-Підгірська гімназія 9

18

Селескерова Яна Яківна Банилово-Підгірська гімназія 8

19

Угренюк Дарина Петрівна Банилово-Підгірська гімназія 7

20

Чалий Даниїл Анатолійович Банилово-Підгірська гімназія 6

 

Сокирянський район
    № П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Федчишина Марія Олегівна Сокирянська гімназія 10
2 Самараш Ангеліна Русланівна Білоусівський НВК 11
3 Самараш Єлизавета Білоусівський НВК 9
4 Гординська Аліса Олександрівна Гвіздівці ЗОШ 5
5 Грушецька Софія Олександрівна Гвіздівці ЗОШ 5
6 Гуйда Олександра Дмитрівна Гвіздівці ЗОШ 5
7 Гуцул Валерія Віталіївна Гвіздівці ЗОШ 5
8 Король Ольга Юліанівна Гвіздівці ЗОШ 5
9 Боднар Катерина Ігорівна Селищанський НВК 5
10 Юрчак Ніколь Анатоліївна Селищанський НВК 5
11 Новоженя Віталіна Віталівна Селищанський НВК 6
12 Боднар Анастасія Ігорівна Селищанський НВК 11
13 Лесько Даря Олександрівна Селищанський НВК 9
14 Іринчина Юлія Анатоліївна Селищанський НВК 11
15 Боднар Мілана Ігорівна Селищанський НВК 7
16 Олійник Ганна Русланівна Гвіздівці ЗОШ 5
17 Лях Олександра Олександрівна Гвіздівці ЗОШ 5
18 Ілінчук Ольга Дмитрівна Гвіздівці ЗОШ 5
19 Самараш Оксана Русланівна Білоусівський НВК 6

 

Кельменецький район
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас

1

Бойчук Олесандра Василівна Перковецький НВК 9

2

Матейцева Анна Дмитрівна Перковецький НВК 9

3

Шахрай Анна Василівна Лівинецька ЗОШ 9

4

Костенюк Христина Іллівна Подвір’ївська ЗОШ 9

5

Галюк Світлана Петрівна Івановецька ЗОШ 9

6

Грушецька Анна Анатоліївна Івановецька ЗОШ 6

7

Тодосійчук Юліана Михайлівна Дністрівський НВК 5

8

Нестор Ангеліна Миколаївна Дністрівський НВК 6

9

Ріжкова Анастасія Русланівна Комарівський НВК 7

10

Костенюк Максим Ілліч Подвір’ївська ЗОШ 8

11

Ковальчук Людмила Олександрівна Дністрівський НВК 7

12

Гончарова Наталія Володимирівна Нелиповецький НВК 7

13

Горний Олександр Миколайович Нелиповецький НВК 5

14

Горна Наталія Миколаївна Нелиповецький НВК 7

 

Глибоцький район
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Сирбу Маріам Тодорівна Турятський НВК 5
2 Сирбу Даніела-Інес Тодорівна Турятський НВК 6
3 Федорюк Степан Володимирович Камянської ЗОШ 11
4 Величко Наталія Василівна Камянської ЗОШ 11
5 Загарюк Наташа Валеріївна Камянської ЗОШ 9
6 Бурачук Андрій Ілліч Камянської ЗОШ 7
7 Ганчер Анастасія Георгіївна Станівецький НВК 10
8 Герман Віктор Георгійович Коровійська ЗОШ 9
9 Герман Іван Георгійович Коровійська ЗОШ 11
10 Герман Крістіна Георгіївна Коровійська ЗОШ 7
11 Шмідт Каріна Іванівна Глибоцька гімназія 8

 

Путильський район
   № П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас

1

Тріщук Таїсія Дмитрівна Путильська гімназія 7

2

Чокен Діана Іванівна Киселицька ЗОШ 7

3

Чечула Любомир Киселицька ЗОШ 7

4

Бубрис Михайло Дмитрович Киселицька ЗОШ 7

5

Карапка Оленг Михайлович Киселицька ЗОШ 7

6

Троцький Іван Юрійович Киселицька ЗОШ 6

7

Ковбіш Марія Миколаївна Киселицька ЗОШ 6

8

Карапка Юлія Миколаївна Киселицька ЗОШ 6

9

Горілейчук Олена Анатоліївна Киселицька ЗОШ 6

10

Чорней Вікторія Анатоліївна Путильська ЗОШ 6

 

Заставнівський район
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас

1

Шевчук Олександр Валерійович Вікнянська ЗОШ 9

2

Моцок Яна Ярославівна Репужинецький НВК 11

3

Думанська Ангеліна Ігорівна Репужинецький НВК 11

4

Кінищук Павло Павлович Горішньошерівецька ЗОШ 6

5

Крутікова Ангеліна Володимирівна Юрковецька ЗОШ 8

6

Благун Тетяна Василівна Юрковецька ЗОШ 8

 

м. Чернівці
    П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Олар Микола Степанович НВК "Берегиня" 9
2 Манзюк Оксани Володимирівна Чернівецька ЗОШ № 11 8
3 Ткач Вадим Анатолійович ЧНУ ім. Ю. Федьковича 6 курс
4 Аронець Олена Чернівецька гімназія № 6 6
5 Костенюк Артур Михайлович Ліцей №3 10

 

Хотинський район
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас

1

Федорук Маріна Сергіївна Хотинська гімназія № 4 9

2

Оничка Максим Сергійович Колінковецький ЗНЗ 9

3

Снігуряк Олена Миколаївна Колінковецький ЗНЗ 11

4

Онічка Роман Васильович Колінковецький ЗНЗ 9

5

Оничка Неля Сергіївна Колінковецький ЗНЗ 7

 

Герцаївський район
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Костя Лоредана Юріївна Герцаївська ЗОШ 10
2 Костя Єммануела Юріївна Герцаївська ЗОШ 8
3 Армаш Марія Валеріївна Петрашівська ЗОШ 10
4 Аіриней Василь Васильович Петрашівська ЗОШ 10

 

м. Новодністровськ
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Калим Адріан Ярославович Новодністровська гімназія 10
2 Біляніна Лора Вадимівна Новодністровська гімназія 5
3 Бацура Богдана Станіславівна Новодністровська гімназія 5

 

Кіцманський район
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Якимчук Яна Миколаївна Нижньостанівецький ЗЗСО 10
2 Москалюк Надія Анаоліївна Нижньостанівецький ЗЗСО 11

 

Новоселицький район
П.І.Б. учня Навчальний заклад Клас
1 Бріабін Рахела Леонідівна Черленівська ЗОШ 9
2 Руссу Лоредана Миколаївна Малинівська ЗОШ 8