Конкурс Знавці Біблії в Чернівецькій обл.

Четвер, 11 жовтня 2018 10:21

Всеукраїнський конкурс Знавці Біблії 2018-2019

Автор
Оцініть матеріал!
(22 голосів)

 

Конкурс проводиться серед п’яти вікових груп:

 

  • Учні 1-4 класів,
  • Учні 5-6 класів,
  • Учні 7-8 класів,
  • Учні 9- 10-11класів
  • студенти ПТНЗ та ВНЗ.

1-4 класи приймають участь тільки в першому турі (заочно) по книзі Буття.

5-6 класи приймають участь у першому та фінальному турі по книгах : Буття, Книга пророка Йони, Євангелія від Матвія, Євангелія від Марка, Євангелія від Луки, Євангелія від Івана.

7-8 класи приймають участь у першому та фінальному турі по книгах : Буття, Вихід 1-20 розділи, Книга пророка Йони, Книга Естер, Євангелія від Матвія, Євангелія від Марка, Євангелія від Луки, Євангелія від Івана, Дії апостолів, Послання апостола Павла до филип’ян , Послання апостола Павла до галатів , Послання апостола Якова.

9-11 класи приймають участь у першому та фінальному турі по книгах :

Старий заповіт: - Буття, Вихід 1-20 розділи, Книга пророка Йони, Книга Естер, Книга Приповістей Соломонових.

Новий заповіт: - Євангелія від Матвія, Євангелія від Марка, Євангелія від Луки, Євангелія від Івана, Дії святих апостолів, Послання апостола Павла до филип’ян, Послання апостола Павла до галатів , Послання апостола Якова.

Студенти ПТНЗ та ВНЗ приймають участь у першому та фінальному турі по книгах :

Старий заповіт: - Буття, Вихід 1-20 розділи, Книга пророка Йони, Книга Естер, Книга Приповістей Соломонових.

Новий заповіт: - Євангелія від Матвія, Євангелія від Марка, Євангелія від Луки, Євангелія від Івана, Дії святих апостолів, Послання апостола Павла до филип’ян, Послання апостола Павла до галатів , Послання апостола Якова, Перше соборне послання апостола Петра, Друге соборне послання апостола Петра, Перше соборне послання апостола Івана, Друге соборне послання апостола Івана, Третє соборне послання апостола Івана.

Підготовчий етап з жовтня 2018 по 10 лютого 2019 (ознайомлення з умовами, читання конкурсних книг з Біблії);

І етап (заочний) з 10 лютого 2019 по 10 березня 2019 року;

10 лютого будуть оприлюднені завдання І етапу конкурсу на сайті благодійного фонду « Живи, Буковино!» www.lifebukovina.com та на сайті ІППОЧО. www.ippobuk.cv.ua

Учасники I-го шкільного етапу мають виконати завдання та роздрукувати їх на аркуші А-4 та надіслати або передати до 10 березня 2019р. в Інститут ППО ЧО, м Чернівці вул. І. Франка, 20, НМЦ виховної роботи, Старовойт П.С.

ІІ етап (обласний,очний) – проводиться серед переможців першого етапу орієнтовно 13 квітня 2019 року (субота) на базі ІППОЧО (інформація буде надіслана додатково).

ІІІ етап (Всеукраїнський) – проводиться серед переможців другого етапу орієнтовно 4 травня 2019 року (субота) на базі ІППОЧО (інформація буде надіслана додатково)

Вчителі - Вчителі беруть участь в II (обласному) етапі у виконанні відкритого та тестового завдання, проходять усну співбесіду. Для перемоги в гран-прі вчителі повинні підготувати не менше, як по 15 учасників (зараховуються всі категорії) та взяти участь у фінальному етапі Конкурсу.

Переможці гран-прі обираються за результатами ІІІ всеукраїнського туру нагороджуються поїздкою на Святу Землю в Ізраїль або в Європу.

Всі учасники Конкурсу нагороджуються дипломами або грамотами.

Переможці (учні, вчителі) , які вигравали гран-прі і були нагороджені поїздкою до Ізраїлю, не нагороджуються поїздкою до Ізраїлю.

Апеляції результатів не розглядаються !!!

Призові місця не передаються іншим учасникам Конкурсу !!!

ministerstvo znavci

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com