Конкурс Знавці Біблії в Чернівецькій обл.

Понеділок, 03 червня 2019 04:24

Результати ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Знавці Біблії 2019"

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

5-6 класи

Прізвище, ім’я учня

Загальний бал

1

Мигорян Єремія

41

2

Балтаг Микола

47

3

Михайлюк Вікторія

66

4

Градовський Дмитро

57

5

Ліска Євгенія

26

6

Молодець Юлія

15

7

Вакулюк Каріна

56

8

Лєсунова Яна

25

9

Швець Сильвестр

18

10

Раца Сергій

70

11

Шпортак Ілля

68

12

Буката Петро

57

13

Темчук Каріна

84

14

Москалюк Вікторія

50

15

Савчук Святослав

63

16

Халус Олександр

83

17

Михалюк Соломія

67

18

Шмідт Анна

70

19

Мигдаль Ірина

58

20

Ляхович Богдан

24

21

Андрущак Ліза

76

 

7-8 класи

Прізвище, ім’я учня

Загальний бал

1

Чалий Даниїл

89

2

Сирбу Даніела

84

3

Шевчук Ірина

34

4

Боско Мар’яна

56

5

Гембік Вікторія

57

6

Симотюк Назар

88

7

Курпек Ревека

67

8

Раца Анатолій

71

9

Рахматов Камиль

55

10

Шмідт Даниїл

80

11

Турлак Наталія

68

12

Ганчук Квіткослава

61

13

Мотовилець Руслан

79

14

Угренюк Дарина

90

15

Міськевич Оксана

50

16

Войцеховська Юлія

44

17

Раца Яна

90

18

Раца Марія

62

19

Чмут Ольга

60

20

Хільчук Діана

68

21

Василець Дарина

45

22

Трофімчук Лілія

12

 

9-11 класи

Прізвище, ім’я учня

Загальний бал

1

Мотовилець Богдан

76

2

Лучик Іванна

83

3

Шмідт Каріна

76

4

Безпалько Віталіна

77

5

Шандро Оксана

80

6

Андрощук Владіслав

60

7

Сивак Софія

59

8

Ліщук Дмитро

64

9

Суацька Наталія

94

10

Рахматова Деніз

72

11

Шмідт Едуард

89

12

Передерій Сніжана

72

13

Калим Олександр

83

14

Костенюк Артур

88

15

Савчук Віталіна

86

16

Палій Іванна

83

17

Лупу Лоредана

71

18

Бике Дана

59

19

Білоусяк Крістіна

64

20

Гнатюк Тетяна

70

21

Лук’ян Дмитро

69

22

Гурін Ярослав

48

23

Дзюбак Тарас

81

24

Гурин Алла

43

25

Хвалінська Оксана

39

26

Шозда Юлія

64

 

Студенти

Прізвище, ім’я учня

Загальний бал

1

Бондаренко Любов

70

2

Семенчук Ірина

80

3

Тодоріко Марія

74

4

Грищук Роман

88

5

Тихомірова Каріна

66

6

Пресяжнюк Валентина

86

 

Гран-прі переможці

  1. Чалий Даниїл, 7кл, Банилово-Підгірнівська гімназія , Чернівецька обл.
  2. УгренюкДарина,8кл,Банилово-Підгірнівська гімназія,Чернівецька обл.
  3. Раца Яна , 7кл, школа «Стежинка» ,Ізмаїл, Одеська обл.
  4. Сухацька Наталя ,10 кл., Карпилівська ЗОШ, Волинська обл.
  5. Шмідт Едуард, 9кл., Оржицька ЗОШ, Полтавська обл.

І місце

  1. Симотюк Назар, 8кл, Балинцівська ЗОШ, Ів.-Франківська обл.
  2. Костенюк Артур, 11кл, Чернівецький ліцей №3
  3. Грищук Роман, студент Київської православної богословської академії

ІІ місце

  1. Савчук Віталіна, 10кл, Кам’янська ЗОШ, Чернівецька обл.
  2. Пресяжнюк Валентина, студентка коледжу Буковинського державного медичного університету, Чернівецька обл.

ІІІ місце

  1. Палій Іванна, 9кл, Банилівська ЗОШ, Чернівецька обл.
  2. Калим Олександр, 9кл, Новодністровська ЗОШ, Чернівецька обл.
  3. Лучик Іванна, 9кл, Іспаська ЗОШ, Чернівецька обл.
  4. Сирбу Даніела, 7кл, Станівецька ЗОШ, Чернівецька обл.
  5. Халус Олександр,6кл,Банилово-Підгірнівська гімназія, Чернівецька обл.
  6. Темчук Каріна, 5кл, Банилово-Підгірнівська гімназія, Чернівецька обл.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com