Конкурс малюнків

Четвер, 07 лютого 2019 14:13

Фіналісти конкурсу малюнків

Автор
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

1-4класи

  1. Годованець Анастасія, 3кл, Кіцманський НВК, «Ной та його ковчег»
  2. Домітращук Дарина, 4кл Нижньостановецький ЗЗСО, «Ноїв ковчег»
  3. Лавський Даниїл, 2кл, Кулішівський НВК, «Йона»
  4. Мельничук Вікторія, 2 кл, Кіцманський НВК «Всесвітній потоп»
  5. Кардінал Наталія, 2кл, Кіцманський НВК «Народження Сина Божого»
  6. Собко МАКСИМ, 4кл, Кіцманський НВК, «Вифлиємська зірка»
  7. Балан Олександра, 4кл, Глибоцький ліцей, «Щира жертва»
  8. Александрова Анна, 3кл, Селятинський ЗЗСО, «Загублена вівця»
  9. Крук Денис, 3кл,Селищанський НВК, «Ковчег НОЯ»
  10. Василіка Суламіта, 3кл, Кулішівський НВК, «Притчі про гірчичне зерно і про розчину»
  11. Бірюк Олександра, 4кл, Романковецька гімназія, «Притча про блудного сина»
  12. Кувіла Максим, 2кл Романковецька гімназія «Притча про блудного сина»

5-7 Класи

  1. Мельничук Вікторія, 6кл,Нижньостановецький ЗЗСО, «Ілля біля потоку Хорафа»
  2. Гайсан Інна, 6кл, Чернівецька ЗОШ №38, «Десять заповідей Божих»
  3. Лакуста Анна, 6кл, Нижньостановецький ЗЗСО, «Всесвітній потоп»
  4. Мельничук Вікторія, 6кл, Нижньостановецький ЗЗСО, «Обітниця патріарху»
  5. Михайлюк Вікторія, 5кл, КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІст Селятинської ОТГ»
  6. Чорней Наталія Іванівна, 7кл, Лупушнянська ЗОШ, Вижницького району «Сон Якова»
  7. Бєлоусова Ксенія, 7кл, ЗОШ с.Грубна, Сокирянський р-н, «Соломонова мудрість»
  8. Коваленко Маргарита, 5кл, Івановецька ЗОШ, Кельменецький р-н
  9. Юрчак Ніколь, 6кл, Селищанський НВК, «Вавилонська вежа»
  10. Гуйда Олександра, 6кл, ЗОШ с. Гвіздівці, Сокирянський р-н
  11. Балтаг Микола, 5кл, Станівці, «Агар»
  12. Боднарчук Іванна, 6кл, Івановецька ЗОШ

8-11класи

  1. Пенєнкова Дарія, 8кл, Грубна
  2. Боднар Крістіна, Глибока, 9кл
  3. Лиховоля Сергій, 9кл, Вижницька спеціалізована школа, «Пророк Даниїл»
  4. Бабух Валентин, Чернівецький НВК «Лідер», 8кл, «Милосердний самарянин»
  5. Унгурян Валентин, Нижньостановецький ЗЗСО, 11кл, «Порятунок немовляти Мойсея»
  6. Царик Ангеліна, 8кл, Нижньостановецький ЗЗСО, «Каїн та Авель»
  7. Жиряда Сабріна, 2курс ДВНЗ Чернівецький коледж дизайну та економіки, «Самсон»
  8. Смірнова Ірина, 2курс, ДВНЗ Чернівецький коледж дизайну та економіки «Каїн і Авель»
  9. Снігуряк Валентина, 1курс ДВНЗ Чернівецький коледж дизайну та економіки, «Повернення блудного сина»
  10. Гуцуляк Неля, 2курс ДВНЗ Чернівецький коледж дизайну та економіки, «Мойсей зі скрижалями завіту»
  11. Кардінал Вікторія, 8кл Кіцманський НВК «Довгі мандри Якова»
  12. Змійовський Назарій, Драчинецький ЗЗСО, 9кл, «Голос пустелі»
  13. Семенюк Марія, 11кл, Боянська ЗОШ, «Різдвяний Янгол»
  14. Гузак Аніта, 8кл, Лопушнянська ЗОШ, «Покликання Самуїла»
  15. Плавська Ірина, 8кл, Кельменецький ліцей, «Веселкова радість»
  16. Бескубська Юлія, 9кл, Івановецька ЗОШ, «Добрий Самарянин»
  17. Сергій Крістіна, 9кл, Станівці