Конкурс християнської пісні

×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Субота, 25 лютого 2017 09:28

До уваги учасників конкурсу «Християнської пісні»

Автор
Оцініть матеріал!
(11 голосів)

До уваги учасників конкурсу «Християнської пісні» 
Дякуємо всім учасникам за бажання взяти участь у пісенному конкурі «Християнської пісні» !
Перед фіналом конкурсу відбудуться попередні прослухування, які проходитимуть в районних центрах:

                   місце проведення 


   • Учасники з Глибоцького району

Місто Глибока – 2 березня, Ліцей, актовий зал, початок о 10.00

 

Учасники з Чернівців, Новоселицького, Герцаївського районів.

Місце Чернівці – 3 березня, пл. Театральна, 5 (Великий зал, 3 поверх). Початок о 11:00

 

Учасники Кельменецького, Сокирянського, Хотинського районів.

Місто Кельменці – 6 березня, Будинок культури, початок о 10.00

 

 • Учасники з Заставнівського, Кіцманського районів.

Місто Заставна – 8 березня, Будинок творчості, початок о 10.00

 

 • Учасники з Сторожинецького, Путильського, Вижницького районів.

Місто Вижниця – 10 березня, Будинок дитячої творчості, початок о 10.00

   

 

До прослухування запрошуються наступні учні:

Глибоцький р-н            

1. Баланюк Андрій
2. Косташ Аріна
3. Гайсюк Вільхем
4. Микитюк Евеліна
5. Федорюк Таїсія
6. Кожокар Сіміда
7. Савюк Віолета
8. Погорелов Юліан
9. Туранські Табіта
10. Стрельчук Олександра
11. Скиба Вадим
12. Грищук Світлана
13. Луцик Яна
14. Попеску Тетяна
15. Пепеля Анна

Заставнівський р-н
1. Вакарчук Віталій
2. Гандабура Віолета
3. Клевач Ярослав
4. Бардашевський Руслан
5. Бардашевська Наталія
6. Лукьяненко Вікторія
7. Косован Лідія

Кіцманський р-н
1. Петрюк Аліна
2. Ісар Адріана
3. Штефура Яна
4. Лемко Крістіна
5. Іванцин Юліана

Сокирянський р-н
1. Рибак Анастасія

Хотинський р-н
1. Мотуз Анастасія
2. Андроник Володимир
3. Гаватюк Анастасія
4. Перепічка Влада
5. Волошина Каріна

Вижницький р-н
1. Стринадко Анна
2. Гордейчук Євген
3. Марчук Настасія

Сторожинецький р-н
1. Яромій Марина
2. Хрестик Мар’яна

Путильський р-н
1. Дутчак Вікторія
2. Дроняк Діана

Чернівці
1. Швець Олександра
2. Бруневич Андрій
3. Корнійчук Владислава
4. Остафійчук Володимир
5. Лукьян Діана
6. Чаплак Анна

Новоселицький р-н
1. Паскар Тетяна
2. Паскар Іосіф
3. Марцинюк Наомі
4. Мельникова Катерина
5. Лунгу Меліса
6. Миглей Олена

Герцаївський р-н
1. Костя Лоредана