×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
П'ятниця, 25 серпня 2017

Семінар вчителів християнської етики 2017

Автор 
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

В мальовничому куточку Чернівецької області на Вижниччині відбувся тижневий семінар для вчителів християнської етики, який проходив на базі школи-інтернат ім.Н.Яремчука з 15 по 24 серпня 2017року.

Організаторами семінару були Благодійний фонд «Живи, Буковино!» разом з Департаментом освіти і науки Чернівецької області а також Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Національний університет «Острозька академія».

Кращі викладачі з усієї України викладали змістовні цікаві лекції, поділилися матеріалами та методикою викладання християнської етики в школі. Вчителі мали можливість не тільки навчатись і ділитися власним досвідом, а також побувати на екскурсії в горах, на перевалі «Німчич», побачити бурхливу річку Карпат – Черемош.

Учасниками цієї літньої християнської школи були 33 вчителя з Чернівецької області.

Вкінці навчання вчителі отримали сертифікат державного зразка з правом викладання предметів духовно-морального спрямування в загальноосвітніх школах.

Дякуєм кожному, хто долучився до цієї справи, яка допоможе підвищити рівень духовності та моральності наших дітей! Всім учасникам бажаємо Божих благословінь!

Читати 936 разів Останнє редагування Четвер, 16 листопада 2017 07:28

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com