×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
П'ятниця, 10 листопада 2017

Осіння християнська школа

Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Чудовим осіннім листопадом зустрічала вчителів осіння християнська школа під назвою «Формування фундаментальних християнських цінностей» у місті Вижниця. Директори, заступники директорів, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів проходили навчання по викладанню предметів духовно-морального виховання протягом 9 днів з 28 жовтня по 5 листопада 2017 року. Організаторами курсів були Департамент освіти і науки Чернівецької області, Інститут післядипломної педагогічної освіти, Національний університет «Острозька академія», благодійний фонд «Живи, Буковино!».

Кращі викладачі з усієї України викладали змістовні цікаві лекції, поділилися матеріалами та методикою викладання християнської етики в школі. Вчителі мали можливість не тільки навчатись і ділитися власним досвідом, а також побувати на екскурсії в горах, на перевалі «Німчич», відвідати музей-садибу Назарія Яремчука.

Учасниками цієї осінньої християнської школи були 63 вчителя з Чернівецької області.

Вкінці навчання вчителі отримали сертифікат державного зразка з правом викладання предметів духовно-морального спрямування в загальноосвітніх школах.

Дякуєм кожному, хто долучився до цієї справи, яка допоможе підвищити рівень духовності та моральності наших дітей! Всім учасникам бажаємо Божих благословінь!

Читати 352 разів Останнє редагування Четвер, 16 листопада 2017 07:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com