Неділя, 26 жовтня 2014 03:00

Поїздка в Ізраїль

Автор
Оцініть матеріал!
(21 голосів)

Майже непомітно промайнув навчальний рік, протягом якого в школах Чернівецької області проходив конкурс «Знавці Біблії». Основними організаторами цього конкурсу є Благодійний фонд «Живи Буковино». Конкурс проводився за підтримки Управління освіти Чернівецької області та Інституту післядипломної педагогічної освіти в Чернівецькій області. В конкурсі прийняли участь майже 800 учнів, ніхто не очікував такої кількості зацікавлених підлітків та молоді. До другого етапу конкурсу пройшло 126 робіт. На третьому етапі конкурсу означились шість переможців учнів та автоматично переможцями стали вчителі які їх готували до конкурсу. Дванадцять щасливих облич з’єднала призова поїздка до Святої землі. Підготовкою всіх належних паперів займався виконавчий директор БФ «Живи Буковино» Бербека Василь.

5 вересня 2014 року все було підготовлено і ось літак Міжнародних Українських Авіаліній перевіз нас до Тель-Авіва. Трансфер був не нудним бо перші хвилини поїздки вже були заповнені ознайомчою екскурсією з статистичними даними про історичний та сучасний Ізраїль. З перших хвилин нашою групою опікались дипломовані екскурсоводи які відмінно володіли трьома мовами та під час нашого спілкування вже на третій день трохи розмовляли українською мовою. Екскурсії були організовані таким чином що ми повторювали земний шлях Ісуса Христа. Почали з Благої звістки Марії та закінчили Місцем Вознесіння Господа Ісуса Христа. З нами була вчителька яка два роки жила в Ізраїлі і кожні вихідні їздила до Святих місць в Єрусалим, та навіть вона була приємно здивована скільки нового вона дізналася. Ми пережили 52 градусну жару в Іудейській пустелі та 25 градусний (холод) ночей на узбережжі Середземного моря. Всюди ми були під охороною Божою та опікою організаторів поїздки. Чудовий затишний готель був біля самого Середземного моря, коли ми снідали ми завжди насолоджувалися неперевершеним виглядом моря за вікнами ресторану. В ранці всі бігли на море де вже з самого ранку пляжі почищені спеціальною технікою та є своя тренажерна площадка та душові. Чудове купання, насолода морським повітрям, рятівники та пляж другий в Ізраїлі по безпеці з хвилерізами, недорогі та затишні кафе, дружньо налаштовані місцеві жителі давали відчуття раю на землі. Потім дуже насичений та корисний сніданок, було так багато різноманітних страв що все навіть не могли з’їсти. Автобус в якому кожен міг для себе особисто створити температурний режим, чудова якість та зміст екскурсій, достатній час для кожного паломницького місця, динамічна програма яку група могла міняти за бажанням. Але все було так організовано та продумано що ми тільки йшли задоволені нашими ведучими. Декілька міні екскурсій провів для нас Олександр Володимирович Бубнов, який організував цю поїздку. Ці екскурсії були дуже корисними бо ми дізнавалися про сучасне ставлення християнського світу до теперішнього та історичного Ізраїлю. Кожного вечора нас очікували друзі кухарі ресторану, які тримали зв’язок з автобусом та готували вечерю до нашого повернення. Нас полюбили всі працівники готелю. Після того як насичена вечеря, яку повністю з’їсти неможливо, була завершена, всі організовано йшли на море купатися. І так кожного дня. Це було неперевершено, насичена духовно програма та відпочинок створили відчуття наче нам допомагають Анголи.

Ми побували в багатьох місцях про які мріють побачити мільйони людей. Зробили тисячі фотографій, помолились за мир в Україні та за наші родини у Стіни плачу. Ходили до Оливної гори, Голгофи, Храму гробу Господнього, старого міста Давида, Капернаума, Яффа, Тель-Авів, побували в 20 містах Ізраїлю. Ми особисто бачили як проходять археологічні дослідження, звершили обрядове занурення в Йордані, купалися в лазурній воді мертвого моря. Всього не перерахувати, всіх вражень не передати, як Господь благословив нашу поїздку. Ми дуже вдячні організаторам конкурсу, що ми так багато дізналися про Біблію та нашого Господа, побували в Ізраїлю та духовно збагатились і тілом відпочили.

Під цими враженнями підписуються всі учасники поїздки.