Середа, 20 грудня 2017 23:37

Кам'янець-Подільський 2017

Автор
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Учасники четвертого обласного конкурсу «Знавці Біблії», які зайняли І, ІІ та ІІІ місця були нагородженні благодійним фондом «Живи, Буковино!» поїздкою-екскурсією до одного з найцікавіших історичних міст України – Кам’янця-Подільського.

Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність і унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі. Займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури.

Національний історико-архітектурний заповідник „Кам’янець” є одним із найстаріших на території України та налічує майже 200 пам’яток архітектури.

Незабутні враження та захоплення отримали учні та вчителі від мальовничих краєвидів міста. Безперечно вразило вдале поєднання потужних оборонних мурів, Старого замку (XII–XVIII ст.) та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич.

Неабиякий інтерес викликав і унікальний Замковий міст, що сполучає Старе місто із Замковим комплексом.

«Дружня атмосфера, мальовничі краєвиди, фотозйомки, інтерв’ю, сувеніри , все це залишить приємні спогади про чудову поїздку і перемогу в конкурсі!», - діляться враженнями учні. «Конкурс «Знавці Біблії» познайомив нас, подружив і подарував нам прекрасну екскурсію!»

Нехай Боже Слово освічує вам шлях у житті і веде вас до більших звершень, успіхів і знань!