×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Середа, 18 березня 2015 00:00

Дивовижні факти про Біблію

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У радянські часи жив один відомий вчений академік І.П. Павлов, основоположник вчення про вищу нервову діяльність. Одного разу він сидів на лавці в парку і читав Біблію. І ось поруч проходили декілька осіб з числа радянської молоді. Побачивши його з книгою в руках, хтось із них запитав:

- Що ви, дідусю, читаєте?

- Біблію, - відповів великий учений.

- Ах, темінь! - Махнули рукою молоді люди і пішли далі, не знаючи ні того, хто перед ними сидів, ні того, що насправді міститься в Біблії.

Ось кілька фактів про цю дивовижну Книгу:

1. Біблія видається найбільшим тиражом.

bibleЗагальний тираж Біблії становить близько 8 мільярдів. Майже вся ця кількість Біблій була надрукована протягом останніх двох століть. Щосекунди у світі друкують один примірник Книги Книг, а щоденний тираж Біблії нараховує 32 876 екземплярів різними мовами світу, саме через це Біблія отримала звання бестселера. Жодна інша книга в усі часи не видавалася в такій кількості.

2. Біблія є книгою, яку найчастіше читають в світі.

Незважаючи на величезні тиражі, якими видається Біблія, попит на неї постійно зростає, і з кожним роком видавництва змушені збільшувати її тиражі. В кожному народі існують свої відомі поети і письменники. Наприклад, в Україні це книги Тараса Шевченка, Івана Франка. Всі їх у нашій країні хоч колись читали. А хто з вас хоча б чув про Генрі Лоусон або Патерсона? Як, хіба не чули? Адже це ж найвідоміші письменники в Австралії. А хто чув про Рабіндранатх Тагор або Шоротчондро Чоттопадцхай? Ну ці імена й вимовити щось нам нелегко. А адже вони одні з найвідоміших письменників Індії. Але Біблія - це книга для всіх народів. Вона широко відома в усьому світі.

3. Біблія перекладена на найбільшу кількість мов.

Біблія перекладена на більш ніж 2500 мов і діалектів усього світу. І ця кількість з кожним роком доповнюється все новими, нехай навіть і маловідомими, мовами та діалектами. Приміром, в останні роки можливість долучитися до Біблії на своїй рідній мові отримали представники таких нечисленних народностей, як іракв (в Танзанії), сгав (в Бірмі), Гумуз (в Ефіопії) і т.д.

4. Біблія також є книгою, яку найбільше коментують.

Для того, аби у Оксфордській бібліотеці вмістити усі роботи, що стосуються 1-шого Послання Апостола Івана, довелось виділити площу у 20 кв.м.

5. Біблія найбільш переслідувана Книга.

Жодна з книг в історії людства не переживала таких утисків, як Біблія. Різні правителі свого часу накладали заборону на Книгу Книг, наказували її спалювати, усіляко паплюжили викладене на її сторінках. До прикладу, уряд Французької Республіки, прийнявши рішення боротись із релігійними забобонами, у 1793 році звелів спалити усі примірники Біблії. Указ був дійсним чотири роки. Також ця Книга кілька десятків років зазнавала переслідувань на території СРСР.

6. Найстаріша людина у Біблії була Мафусаїл. Який помер у віці 969 років.

7. Найсильнішою людиною в Біблії був Самсон.

8. Наймудріша людина яка зазначається в Біблії була Соломон.

9. Слова: "Не бійся" з'являються в Біблії рівно 365 раз, по кількості днів в році. А слово "християнин" з'являється тільки в 3 рази у Біблії.

10. Всесвітній потоп стався близько 4300 років тому.

11. Останнє слово у Біблії: "Амінь".

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com