×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Четвер, 26 березня 2015 00:00

Чому потрібно читати Біблію

Автор
Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Досить часто ми можемо почути таке запитання: «Навіщо мені читати Біблію?». Таке запитання найчастіше задають люди, які ніколи не читали Біблію. Біблія – найважливіша книга для людей. В Ній ми можемо знайти багато цікавих та повчальних історій, які допомагають в нашому повсякденному житті. Біблія може дати людині:

1. Опору

Досить часто ми можемо почути: «Істини немає, все, що підходить особисто тобі - використовуй». Але ж людина так створена, що їй потрібно на щось базуватись. А так як на самого себе спиратися неможливо, і кожен всередині себе це знає, то і немає опори у людини, яка так думає. Але коли люди читають Слово Боже, починають вірити, починають жити Їм - це стає опорою.

2. Силу

Кожна людина, яка живе на землі знає, що таке смуток, втрата впевненості, втрата бажання, що-небудь робити. Боже Слово дає силу діяти. Сам Бог через Своє Слово надихає нас.

Ісаї 40:31 «А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять».

Коли ми читаємо Біблію, ми починаємо бачити руку Божу у всьому. І надія, надія на Бога відроджується глибоко в нашому серці.

3. Мудрість

Наше життя повне ситуацій, коли ми просто не знаємо, як діяти. Труднощі в сім'ї, хвороби, нерозуміння з близькими, фінансові проблеми. Слово Боже дає відповіді на кожне питання. Воно дає відповідь у будь-якій ситуації. І Бог дасть кожному мудрість, на будь-яку ситуацію.

Якова 1:5 "А якщо кому з вас не вистачає мудрості, нехай просить від Бога, що всім дає просто, та не докоряє, і буде вона йому дана".

4. Розуміння правильності намірів

Як часто ми починаємо щось робити і потім розуміємо, що вчинили невірно. А якби ми мали можливість почати все з правильного мотиву, з правильної дії? Якби кожний намір був вірним і угодним Богу? Для цього є Слово Боже.

Євреям 4:12 "Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця".

5. Пізнання Бога

Завдяки Слову Божому ми пізнаємо Самого Творця. Адже наш Бог благий, люблячий, милосердний. Але ми дізнаємося це тільки з Його Слова, і потім підтвердженнями з життя.

Псалом 102:8 "Щедрий і милосердний Господь, довготерпеливий і многомилостивий".

6. Віра і сміливість

Є дні в житті, коли кожному з нас потрібна віра і сміливість. Ви починаєте бізнес, ви дієте проти зла, ви перебуваєте там, де небезпека. Слово Боже дає таку віру!

Римлянам 10: 17 "Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове".

Вам потрібно більше часу перебувати в Божому Слові, більше часу вивчати Його і слухати Бога і тоді ваша віра буде міцніше. Це дуже проста закономірність: чим більше ви вивчаєте Слово Боже, тим більше в вас віри.

7. Робота над собою

Завдяки Слову Божому ми стаємо зрілими і досконалими. Завдяки Слову Божому ми розрізняємо, що є добро, а що зло. Ми вчимося обирати добре і відкидати зле. Настільки ми звикаємо до цього, що це стає звичкою.

Євреям 5:14 "А страва тверда для дорослих, що мають чуття, привчені звичкою розрізняти добро і зла".

8. Розуміння ходу історії

timeБіблія дає розуміння ходу історії Ми переможці у Христі! Але як же іноді складно буває вірити, що все буде добре. Але Слово Боже і тут допомагає. Є книга Одкровення і саме в ній особливим чином Господь показує, чим закінчиться історія світу. Як би не було вам важко, де б ви не знаходилися пам'ятайте, якщо ви з Богом, то попереду у вас все краще і краще.

Об’явлення 21:7 "Переможець успадкує все, і буду йому Богом, і він буде Мені сином".

Отже, ми бачимо, що Біблія важлива для кожної людини. Вона стосується всіх сфер нашого життя й впливає на все. У багатьох людей ця Книга стала настільною книгою, тобто вони її читають кожного дня. Не потрібно багато читати, можете почати читати з 1 розділу на день, це займе близько 5 хвилин. З часом ви побачите, що ця книга почне впливати і на ваше життя. Але багато людей не хочуть читати і дотримуватися того, що каже Біблія.

umivОсь як звучали б поширені пояснення, якби це стосувалось вмивання:

  • У мене немає часу на вмивання.
  • Вмиватися необов'язково, головне бути хорошою людиною.
  • Я ще не визначився, яке мило є кращим.
  • Я вмиваюся лише по великих святах, і мені цього достатньо.
  • Ніхто з моїх друзів не вмивається, і я не хочу від них відрізнятися.
  • Почну вмиватися, коли стану старим і брудним.
  • Треба було вмиватися, коли був молодим, а тепер вже пізно.
  • Ті, хто вмивається, — лицеміри, думають, що вони чистіші за інших.
  • Не хочу, щоб на мені наживалися виробники мила.

Звісно, ніхто з людей не використовує цих пояснень для, того щоб не вмиватись. Це було б смішно… Але досить часто ми використовуємо такі пояснення, для того, щоб не читати Біблію. Але з прикладу про вмивання ми бачимо, що ці пояснення є просто відмовками, або як ще кажуть «відмазками». Тому, я бажаю вам, щоб ви могли читати Біблію і знаходити в ній потрібні речі для вашого життя!!!

Успіхів вам!!!

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com