Середа, 07 березня 2018 12:01

До уваги учасників конкурсу «Християнської пісні»

Автор
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

 

До уваги учасників конкурсу «Християнської пісні». Дякуємо всім учасникам за бажання взяти участь у пісенному конкурсі «Християнської пісні» !
Перед фіналом конкурсу відбудуться попередні прослухування, які проходитимуть в районних центрах:

 

 Якщо ви не знайшли себе у списках, просимо прийти на прослухування у призначене місце, відповідно з вашим районом.

Місце проведення

смт Кельменці – 13 березня. Будинок культури, початок о 10:00

До прослухування запрошуються наступні учні Кельменецького, Сокирянського та Хотинського районів:


1. Кушнір Ольга Іллівна. 6 клас
2. Назарчук Мирослав Олегович. 6 клас
3. Богданюк Тетяна Олександрівна. 7 клас
4. Рибак Анастасія Ігорівна. 11 клас
5. Гринько Ельвіра Іванівна. 10 клас
6. Доник Поліна Володимирівна. 6 клас
7. Боднарюк Олександр та Боднарюк Сніжана. 9, 11 клас.
8. Фидишена Діана Віталіївна. 7 клас
9. Бучек Евеліна Давидівна. 7 клас
10. Сандюк Наталія Іванівна. 7 клас

 


Місце проведення

м. Чернівці – 15 березня. Будинок офіцерів, пл.Театральна,6, початок о 10:00

До прослухування запрошуються наступні учні м.Чернівці, Глибоцького, Герцаївського, Новоселицького, Кіцманського, Заставнівського районів:

1. Корчак Ангеліна Валентинівна. 6 клас
2. Мокан Аліна Вікторівна. 10 клас.
3. Ящуринська Вероніка Сергіївна. 10 клас.
4. Гавреліца Наталя, Гапка Тетяна, Штефура Яна. 9 клас
5. Стінська Аріна Михайлівна. 2 клас
6. Федін Анастасія Андріївна. 5 клас
7. Фурман Мар’яна. 4 клас
8. Кардінал Вікторія. 7 клас
9. Кардінал Наталія. 2 клас
10. Мамаєва Аліна. 3 клас.
11. Гілюк Маріана. 3 клас.
12. Репецький Микола. 4 клас.
13. Габор Чипріан Кристіанович.
14. Лупу Марта. 9 клас
15. Палагнюк Ксенія Дмитрівна. 2 клас
16. Гімчинська Лідія Валеріївна. 5 клас
17. Григораш Аліса Веніамінівна. 5 клас
18. Петрюк Даниела Михайлівна, Булига Наталія Михайлівна, Зилінська Анна Біноніївна. 10 клаc
19. Ірічук Веніамін Денисович. 7 клас
20. Ірічук Крістіна Денисівна. 3 клас
21. Візітіу Даниїл Іванович. 8 клас,
22. Храновська Віра Миколаївна. 5 клас
23. Влад Ірина Миколаївна.4 курс.
24. Семенюк Сергій Іванович. 8 клас.
25. Грищук Світлана Романівна.8 клас.
26. Кузюк Василь, Кузюк Сергій. 5 клас.
27. Апакіца Кароліна. 7 клас
28. Пушкашу Вікторія.
29. Танасе Адріана. 7 клас
30. Кобеля Єкатерина. 5 клас
31. Нікулча Маріус та Емма. 2 клас
32. Руссу Сунаміта Іванівна. 1 курс
33. Ансамбль(5-6 чоловік). 7 клас
34. Шилова Софія Мар'янівна. 9 клас

35. Руснак Ольга Миколаївна. 3 клас

36. Костюк Віталіна Валеріївна. 7 клас

37. Банарь Дмитро Миколайович. 5 клас

 

Місце проведення

м.Вижниця – 16 березня. Районий будинок дитячої та юнацької творчості, початок о 10:00

До прослухування запрошуються наступні учні Вижницького, Путильського,Сторожинецького районів:


1. Дудник Наталія Василівна та Хамзаєва Гаяне Віталіївна. 5 клас
2. Гавалешко Анна Іванівна. 9 клас
3. Жебчук Оксана Василівна. 9 клас
4. Козар Марія-Ангеліна Русланівна. 7 клас
5. Паламарюк Юлія Віталіївна. 7 клас
6. Паламарюк Яків Петрович. 6 клас
7. Хамазаєва Гаяне Віталіївна.5 клас
8. Галяновський Максим Васильович. 11 клас.
9. Сторощук Марія Іванівна. 5 клас.
10. Паламарюк Юлія та Григорчук Анастасія. 7 клас
11. Івоняк Вікторія Вячеславівна. 7 клас.
12. Матиміш Ярослава Ярославівна. 7 клас.
13. Бабюк Софія Володимирівна. 6 клас
14. Руснак Христина – Марія Юріївна. 7 клас
15. Маник Вадим Сергійович. 4 клас
16. Хрестик Мар'яна Валеріївна. 8 клас
17. Ярова Надія Дмитрівна.
18. Івончак Олеся Олександрівна. 8 клас.
19. Граб Іванна Миколаївна. 7 клас.
20. Дерев’янко Вікторія Андріївна. 4 клас.
21. Гринчук Ілля Мар’янович. 4 клас.
22. Савчук Ангеліна Віталіївна. 9 клас.
23. Голінець Руслана Дмитрівна. 9 клас
24. Голінець Олександр Дмитрович. 10 клас.
25. Маник Вадим Сергійович та Цуркан Віталіна Юріївна. 2,7 клас.
26. Лутанюк Арсеній Миколайович. 5 клас.
27. Богдана та Дарина Романівці. 1 клас.
28. Чорней Олександра Дмитрівна. 6 клас.
29. Селескерова Яна Яківна. 8 клас.
30. Карапка Інна Олексіївна. 11 клас.
31. Дутка Валентина Петрівна. 5 клас.
32. Кочерган Ганна Василівна. 8 клас.

Якщо виникнуть додаткові запитання, просимо зателефонувати за наступними номерами

+38 (066)-936-11-23
+38 (067) 936-11-23

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com