×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items
Середа, 04 квітня 2018 13:10

Всеукраїнський семінар методистів

Автор
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

 

Міністерство освіти і науки України спільно з Громадською радою з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України провів Всеукраїнський семінар методистів предметів духовно-морального спрямування обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти на тему «Вивчення курсів духовно-морального спрямування у закладах загальної середньої освіти» 1-2 березня 2018 року в місті Києві. В семінарі взяли участь представники «Університету менеджменту освіти» НАПН України, церкви християн віри євангельської України, Всеукраїнського благодійного фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія», благодійного фонду «Живи, Буковино!». На цю зустріч прибуло 23 методиста християнської етики з різних областей України.

 

Відкриття семінару відбулося в Міністерстві освіти і науки України, де виступили Хобзей Павло Кузьмович, заступник Міністра освіти і науки України, Євтушенко Раїса Іванівна, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, Марущенко Володимир Станіславович, голова Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

Відбулося засідання «круглого столу» на тему «Вивчення курсів духовно-морального спрямування: стан, проблеми, шляхи вирішення». Поділилася своїми проектами у напрямку духовно-морального виховання Олексієнко Оксана Анатоліївна, депутат Вишнівської міської ради.

Гостинно прийняла учасників приватна гімназія «Софія», та директор навчально-виховного закладу Кухарчук Алла Іванівна, де учасники семінару відвідали неймовірно цікаві бінарні уроки та відкриті заняття в садочку «Софія». «Створення культурно-освітнього середовища на основі підвищення рівня духової культури усіх суб’єктів освітнього процесу як передумова реалізації концепції НУШ» , саме таку тему висвітлювали гості цієї зустрічі.

Друга частина семінару відбулася в просвітницькому центрі «Філадельфія», яку відкрив Козачок Анатолій Миколайович, заступник старшого єпископа ВСЦХВЄУ по центральному регіону України, також слово до виступу мав Вознюк Віктор Володимирович, завідувач відділу освіти Церкви ХВЄ України, який передав вітання від старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України Паночка Михайла Степановича.

Відео-презентацію системи роботи з учнями та вчителями представив виконавчий директор благодійного фонду «Живи, Буковино!» Бербека Василь Володимирович, який вже багато років з Божою допомогою втілює в життя різноманітні християнські проекти в Чернівецькій області. Окрасою зустрічі стали учні Банилово-Підгірнівської гімназії , які читали напамять уривки з Біблії та молитву «Отче наш» на трьох мовах (арамейській, єврейській, грецькій)

На засіданні «круглого столу» виступила Сіданіч Ірина Леонідівна, професор кафедри управління начальними закладами та педагогіки вищої школи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук обговорювалася тема «Навчально- методичне забезпечення курсів духовно-морального спрямування».

Красікова Галина Іванівна, методист з питань викладання предметів «Християнська етика» та «Художня культура» районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної у м. Києві держадміністрації

Всеукраїнський благодійний фонд «Східноєвропейська гуманітарна місія», котрий представила Новікова Дар’я Петрівна, теж взяв активну участь в проведенні зустрічі та кожному в подарунок підготували Щоденні Біблії в перекладі Рафаїла Турконяка.

Завершився семінар заключним словом Євтушенко Раїси Іванівни та рішенням провести наступну зустріч методистів, науковців, педагогів курсів духовно-морального спрямування обласних ІППО в липні 2018 року. Повні натхнення та ідей роз’їхалися по всій Україні освітяни, щоб донести в свої навчальні заклади ідею духовного пробудження.

Висловлюємо велику подяку Українській церкві християн віри євангельської за підтримку в проведенні та організації семінару. Нехай Божа любов наповнює наші серця, щоб доручення Боже виконувалося через нас!

Читати 331 разів
Детальніше в цій категорії: « З Різдвом Христовим! Христос воскрес! »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com